Junior Sales Assistant

Tražimo ambiciozne kandidate/ice koji imaju volju i želju za učenjem, te osobnim razvojem

Junior sales assistant (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

- istraživanje tržišta (priprema, obrada i analiza baze podataka)
- pripremanje ponuda
- zaprimanje prodajnih dolaznih poziva
- popratni pozivi nakon održanih konferencija, poslanih mjesečnih biltena, objavljenih kampanja i sl.
- prevođenje dokumentacije sa engleskog na hrvatski i obrnuto
- ostali administrativni poslovi u službi prodaje

Uvjeti:

- student/ica završne godine i/ili apsolventi/ca
- aktivno korištenje MS Office-a
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima je prednost
- komunikativnost, organiziranost, samostalnost u radu, snalažljivost, proaktivnost
- tehnički fakulteti ili iskustvo iz prodaje je prednost, ali ne uvjet

Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet pretraživači

Što nudimo:

- rad u dinamičnoj i poticajnoj radnoj okolini
- fiksna primanja i bonusi sukladno postignutim rezultatima (satnica 25-30 kn)
- klizno radno vrijeme
- mogućnost napredovanja unutar 6. mjeseci
- službeno prijenosno računalo
- program uvođenja u rad
- treninge znanja i vještina
- rad u timu s odličnom radnom atmosferom

Vrsta zaposlenja:
studentski ugovor, uz mogućnost trajnog zapošljavanja

Ukoliko se prepoznajete u opisanim karakteristikama, pošaljite nam svoj životopis i zamolbu na posao@cadcam-group.eu do 31.05.2019.

O CADCAM Grupi:

CADCAM Grupa kao sistem integrator pruža savjetodavne usluge i usluge implementacije kompleksnih rješenja za optimizaciju poslovnih procesa razvoja, dizajna i proizvodnje, a njezin je karakter dodatno oblikovan i definiran od strane industrije i kupaca tijekom vremena. Podrška CADCAM Grupe kupcima uključuje stručnost njenih djelatnika čime se kontinuirano pomaže tvrtkama u regiji u njihovom rastu, učinkovitom razvoju proizvoda, konkurentnosti i uspjehu. CADCAM Grupa posluje u 4 zemlje (Hrvatska, Slovenija, Srbija, te Bosna i Hercegovina) i zapošljava više od 65 visokoobrazovanih djelatnika za savjetovanje, inženjerske usluge i razvoj proizvoda putem vlastitog R&D odjela.